Centrala sterująca A700F do bram wjazdowych

Centrala sterująca A700F do bram wjazdowych

Producent:NICE
Numer ref.:NICE/A700F
Dostępność: Niedostępny
Cena brutto:  
netto:700,00 zł
Centrala do automatyzacji bram wjazdowych za pomocą 2 siłowników 230V.

Bogaty zestaw funkcji i parametrów centrali pozwala zaspokoić wymagania większości użytkowników:
  • funkcja fototest – przed każdym ruchem bramy centrala automatycznie sprawdza, czy fotokomórki są sprawne i gdy wszystko działa jak należy, brama zostaje wprawiona w ruch.
  • funkcja furtki, czyli częściowego otwarcia bramy lub jednego skrzydła – dzięki niej gdy idziesz pieszo lub jedziesz rowerem nie musisz czekać aż bram całkowicie się otworzy i zamknie
  • funkcja płynnego zwolnienia podczas zamykania i łagodnego startu – polega na zmniejszeniu prędkości tak, aby uniknąć silnego szarpnięcia w momencie otwierania lub zamykania bramy. Dzięki temu brama pracuje płynnie i nie hałasuje podczas pracy.
  • obsługa elektrozamka, który stanowi dodatkowe zabezpieczenie bram skrzydłowych. Zamek ten blokuje trwale skrzydła bramy po ich zamknięciu, dzięki czemu dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo. Zalecany jest przy skrzydłach powyżej 3m długości.Dzięki zastosowaniu dodatkowej karty PIU centrala może zostać wzbogacona o dodatkowe funkcje, takie jak np.:
  • funkcja opóźnienia przy zamykaniu i otwieraniu, która umożliwia niezależną regulację czasu pracy dwóch siłowników w przypadku bram dwuskrzydłowych. Gdy skrzydła bramy rozpoczynają ruch w tym samym momencie mogłyby się zablokować, lub w fazie zamykania zajść jedno na drugie - dzięki tej funkcji możliwe jest opóźnienie jednego z siłowników.
  • funkcja oświetlenia, która umożliwia sterowanie lampą bezpieczeństwa z funkcją oświetlenia (więcej w dziale Akcesoria/Lampy sygnalizacyjne). Dzięki niej istnieje np. możliwość oświetlenia podjazdu po wjeździe na posesję i ustawienie automatycznego wyłączenia.

PRODUKTY POWIĄZANE