Zestaw domofonowy dla 1 lokatora SET-1

Zestaw domofonowy dla 1 lokatora SET-1

Producent:MIWI-URMET
Numer ref.:SET-1
Dostępność: Niedostępny
Cena brutto:  
netto:312,00 zł
W SKŁAD ZESTAWU DOMOFONOWEGO SET-1 MIWI URMET

WCHODZĄ:


-moduł z 1 przyciskiem - nr ref. 1145/21 (wym. 89 x 89 x 43 mm)
-moduł rozmówny - nr ref. 1145/500
-obudowa podtynkowa - nr ref. 1145/51 (wym. 114 x 118 x 45 mm)
-ramka frontowa - nr ref. 1145/61 (wym. 119 x 125 x 12,6 mm)
-unifon Atlantico – nr ref. 1133 (wym. 236 x 100 x 64 mm)
-zasilacz - nr ref. 18K1 (wym. 126 x 90 x 75 mm bez osłony sieci, 126 x 96 x 75 mm z osłoną sieci.)


UNIFON ATLANTICO


Unifon ATLANTICO mod. 1133 pozwala na prowadzenie rozmowy z osobą znajdującą się przy panelu wywołania oraz uruchomienie elektrozaczepu w celu otwarcia drzwi lub furtki. Podniesienie słuchawki w dowolnym momencie (bez wywołania) pozwala na nasłuchiwanie okolic panela. Przycisk otwarcia jest aktywny cały czas i umożliwia otwarcie drzwi lub furtki w dowolnym momencie. nawet przy odłożonej słuchawce i bez wywołania z zewnątrz. Przy zastosowaniu standardowych elektrozaczepów czas otwarcia jest równy czasowi wciśnięcia przycisku.

PANEL WYWOŁANIA SINTHESI

Panel wywołania SINTESHI pozwala na wywołanie i prowadzenie rozmowy z wybranym lokatorem. Panel wykonany jest z anodowanego aluminium. Cechuje go nowoczesna linia stylistyczna oraz wysoka odporność na zewnętrzne warunki atmosferyczne. Wyjątkowego stylu nadaje bursztynowe podświetlenie etykietek z nazwiskami lokatorów oraz optyczne potwierdzenie wywołania (dioda LED). Etykietki z nazwiskiem można wygrawerować co zwiększa ich estetykę i czytelność. Panel zawiera 1 przycisk wywołania oraz moduł rozmówny z mikrofonem i głośnikiem. Jest on przygotowany do montażu podtynkowego i posiada niezbędne elementy montażowe. Opcjonalnie można dodać aluminiową ramkę z daszkiem lub zastosować obudowę natynkową.


ZASILACZ 18K1

Zasilacz 18A1 należy do najnowszej generacji zasilaczy produkcji URMET. Przystosowany do systemu 4+N. Zasilacz ten ma możliwość regulacji poziomu głośności unifonów oraz panela wejściowego Zasilacz jest przystosowany do montażu na szynie DIN. Ponadto wyposażony jest w osłonkę zakrywającą zaciski przewodów. Pozwala to na bezpieczny montaż zasilacza bez dodatkowej obudowy (np. na ścianie). Zasilacz posiada wbudowany triak, dzięki któremu obwód elektrozaczepu zamyka się na odcinku panel –zasilacz, co pozwala uniknąć spadku napięcia na linii zasilacz- unifon w trakcie otwarcia elektrozaczepu. Wbudowany dwutonowy generator pozwala na jednoczesne wywołanie jednego lub dwóch unifonów.

PRODUKTY POWIĄZANE