Kamera dualna typu bullet kolorowa 720 TVL

Kamera dualna typu bullet kolorowa 720 TVL

Producent:HIKVISION
Numer ref.:DS-2CE16C2P-IT5
Dostępność: Dostępny
Cena brutto:  
netto:319,00 zł
Zaawansowana kamera, super wysokiej rozdzielczości do 720TVL z nowatorskim układem PicaDIS i przetwornikiem o rozdzielczości natywnej 1,3Mpxl. Zabudowana w solidnej, metalowej obudowie przystosowanej do pracy na zewnątrz pomieszczeń. Specjalny uchwyt z przepustem kablowym wraz z szerokokątnym obiektywem 3,6mm zapewniają elastyczność w zastosowaniach. Zastosowany nowatorski promiennik EXIR LED z zasiągem do 80msprawiają, że kamera da sobie radę przy trudnych warunkach oświetleniowych.


Digital Image System

Kamery z przetwornikami PicaDIS (Digital Image System) to nowa seria kamer analogowych.
Przetwoniki PicaDIS łączą w sobie najlepsze cechy przetwoników klasy CCD czyli wysoką rozdzielczość, czułość oraz wysoki współczynnik oddawania barwy z przetwornikami klasy CMOS czyli większej enegrooszczędności, lepszej dynamice, sprawności działania i zdecydowanie bardziej atrakcyjnej cenie.
Przetworniki serii PicaDIS oferują niespotykaną na rynku rozdzielczość 720TVL. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu przetwornika o natywnej rozdzielczości1,3Mpxl!Super wysoka rozdzielczość

Wykorzystanie przetwornika megapikselowego pozwoliło uzyskać bardzo wysoka rozdzielczość sygnału analogowe nawet 720 linii telewizyjnych.
Efektem jest nieosiągalny dla tradycyjnych przetworników, bardzo szczegółowy i klarowny obraz.Wysoka czułość

Przetwornik PicaDIS może pomieścić trzy razy więcej pikseli niż tradycyjny 1/4 "sensor obrazu, co znacznie zwiększa jego jakość obrazu szczególnie w warunkach słabego oświetlenia, takich jak magazyny i korytarze itp.


Wysokość :99,9mm
Szerokość :87,8mm
Głębokość :157,3mm
Waga :0,3kg
Przetwornik :PICADIS 1/3" 1,3Mpxl
Zasilanie :12VDC
Temp. pracy :-40... +60
Zasięg :80m
Stopień ochrony :IP66
Funkcje :AGC, AWB, AES, WDR
Obiektyw :3,6/F2.0
Złącza :BNC
Pobór prądu :0,5A (włączony promiennik IR)

Załączniki do produktu

PRODUKTY POWIĄZANE