Centrala sterująca roletami TT2L

Centrala sterująca roletami TT2L

Producent:NICE
Numer ref.:NICE/TT2L
Dostępność: Niedostępny
Cena brutto:   290,00 zł
netto:290,00 zł
Zminiaturyzowana centrala służy do automatyzacji systemów oświetlenia, pomp nawadniających. Steruje 1 urządzeniem 230V/450W. Centrala zawiera wbudowany uniwersalny odbiornik radiowy, który pracuje na częstotliwości 433,92 MHz z kodem dynamicznie zmiennym, gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa.

Centrala współpracuje z pilotami FLO/FLOR/ONE/SMILO/NICEWAY, posiada możliwość wczytania do pamięci do 30 pilotów. Dodatkowo, włączanie i wyłączanie oświetlenia może odbywać się drogą kablową przy pomocy wyłącznika umieszczonego na ścianie (w odróżnieniu od modelu TT1L).

Centrala posiada różne funkcje programowania, które mogą zostać elastycznie dobrane do potrzeb użytkownika:
  • Tryb programowania ‘KROK PO KROKU’, dzięki któremu sterowanie oświetleniem może odbywać się za pomocą wyłącznie jednego przycisku na pilocie, gdzie pierwsze naciśnięcie pilota powoduje włączenie oświetlenia, drugie – wyłączenie.
  • Tryb ZEGAR, dzięki któremu oświetlenie może włączać się lub wyłączać po ustawionym przez użytkownika czasie. Funkcja ta jest szczególnie przydatna w sytuacji np. wjazdu samochodem na posesję, kiedy możemy włączyć oświetlenie przed domem i zaprogramować je tak, by wyłączyło się po kilku minutach, co umożliwi nam wyjście z samochodu i swobodne dojście do posesji, bez konieczności pamiętania o ręcznym wyłączeniu oświetlenia. Centrala daje możliwość zaprogramowania czasu pracy od 1 sekundy do nawet 9 godzin.

Centrala posiada stopień ochrony IP 20.


PRODUKTY POWIĄZANE