Skrzynka na listy verona - 1 przycisk stal nierdzewna, z wbudowanym zamkiem BC-2000

Skrzynka na listy verona - 1 przycisk stal nierdzewna, z wbudowanym zamkiem BC-2000

Producent:BOMAP
Numer ref.:SM-1-ST/BC2000
Dostępność: Niedostępny
Cena brutto:   530,00 zł
netto:530,00 zł

Opis:
Przelotowa skrzynka na listy VERONA-1/FC32 to skrzynka pocztowa z domofonem i zamkiem szyfrowym. Posiada jeden wrzut i jeden przycisk domofonu.
Przeznaczona jest do montażu w słupku ogrodzenia lub murze. Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości jest odporna na działanie czynników atmosferycznych.

W skrzynkę wbudowany jest uniwersalny analogowy moduł domofonu, który zastępuje tradycyjny zewnętrzny panel domofonowy i współpracuje z wszystkimi standardowymi typami domofonów 3+n, 4+n, 5+n.

Wbudowany zamek szyfrowy BC-2000 zintegrowany z czytnikiem kart i breloczków zbliżeniowych RFID pozwala na łatwe sterowanie otwieraniem drzwi - za pomocą zaprogramowanego kodu lub poprzez zbliżenie do czytnika zapamiętanego breloczka lub karty. Wandaloodporny szyfrator BC-2000 ma 1 wyjście przekaźnikowe.

Cena obejmuje skrzynkę i zamek szyfrowy, bez zasilacza zamka szyfrowego.

W wersji SM-1-ST/BC2000 panel przedni i tylny skrzynki pocztowej VERONA wykonane są ze szlifowanej stali nierdzewnej grubości 2 mm. Klapka osłaniająca otwór wrzutowy wykonana jest ze stali nierdzewnej.

Skrzynka spełnia normy europejskie.

Skrzynka na listy VERONA to produkt polski, produkowany przez Bomap Spółkę z o.o.


*


Do stworzenia pełnego, działającego systemu domofonowego potrzebne są (oprócz skrzynki) dodatkowe elementy:

  • wzmacniacz domofonowy analogowy (np. Miwi-Urmet 18A1)
  • unifon analogowy do instalacji 4-, 5-, 6-przewodowych
  • (opcjonalnie) elektrozaczep wraz z mocowaniem


Typowa analogowa instalacja domofonowa opisana powyżej wymaga okablowania 8-żyłowego.

Możliwe jest również przystosowanie skrzynki do instalacji domofonowych, które wymagają mniejszej liczby przewodów (najczęściej 4)


*


Skrzynka VERONA ma budowę panelową. Na jej konstrukcję składają się trzy elementy: szuflada, panel przedni oraz panel tylny.

Szuflada o szerokości 270 mm jest skośna, dwuczęściowa i rozsuwana. W skrzynce VERONA ma nadstawkę, która mieści moduł domofonu. Szuflada to pojemnik na korespondencję wbudowywany w słupek lub mur. Standardowo wykonany jest z blachy lakierowanej proszkowo. Dzięki rozsuwanej szufladzie głębokość skrzynki może być regulowana w zakresie 280-410 mm. Możliwe jest także zamówienie szuflady ze stali nierdzewnej lub szuflady o innej głębokości.

Panel przedni o szerokości 290 mm i wysokości 240 mm posiada otwór wrzutowy zabezpieczony klapką. Otwór (o wymiarach 230 x 30 mm) ma zagięcie utrudniające wyjęcie korespondencji przez osoby niepowołane. W panel przedni wbudowany jest 1 przycisk domofonu.

Panel tylny o szerokości 290 mm i wysokości 150 mm posiada zamykane na klucz drzwiczki z okienkami wziernikowymi. Standardowo zamek umieszczony jest po lewej stronie - drzwiczki otwierają się na prawo. Możliwe jest zamówienie skrzynki z drzwiczkami otwieranymi w drugą stroną (zamek po prawej).

PRODUKTY POWIĄZANE