Skrzynka na listy VERONA do wideodomofonów Competition - kamery SAC-551

Skrzynka na listy VERONA do wideodomofonów Competition - kamery SAC-551

Producent:BOMAP
Numer ref.:SMV-1-ST-SAC551
Dostępność: Niedostępny
Cena brutto:   490,00 zł
netto:490,00 zł

Opis:
Przelotowa skrzynka na listy VERONA z jednym wrzutem przystosowana do montażu kamery wideodomofonu Competition SAC-551.
Przeznaczona jest do montażu w słupku ogrodzenia lub murze. Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości jest odporna na działanie czynników atmosferycznych.

W skrzynce łatwo można zamontować panel Competition z kamerą SAC-551, tworząc skrzynkę pocztową z wideodomofonem.

Cena obejmuje samą skrzynkę, bez kamery.

Jeśli zakupią u nas Państwo skrzynkę VERONA SMV-1-ST-SAC551 oraz panel Competition z kamerą SAC-551, dostarczone produkty będą już zintegrowane - panel z kamerą zamontujemy w skrzynce.

W wersji SMV-1-ST-SAC551 panel przedni i tylny skrzynki pocztowej VERONA wykonane są ze szlifowanej stali nierdzewnej grubości 2 mm. Klapka osłaniająca otwór wrzutowy wykonana jest ze stali nierdzewnej.

Za dopłatą skrzynka może być także polakierowana proszkowo na dowolny kolor z palety RAL.

Skrzynka spełnia normy europejskie.

Skrzynka na listy VERONA to produkt polski, produkowany przez Bomap Spółkę z o.o.

 


Do stworzenia pełnego, działającego systemu widedomofonowowego Competition potrzebne są (oprócz skrzynki) dodatkowe elementy:

  • panel wideodomofonowy z kamerą Competition (do tej skrzynki SAC-551)
  • monitor wideodomofonowy Competition
  • (opcjonalnie) elektrozaczep wraz z mocowaniem i zasilaczem


Typowa analogowa instalacja wideodomofonowa Competition opisana powyżej wymaga okablowania 6-żyłowego.


Skrzynka VERONA ma budowę panelową. Na jej konstrukcję składają się trzy elementy: szuflada, panel przedni oraz panel tylny.

Szuflada o szerokości 270 mm jest skośna, dwuczęściowa i rozsuwana. W skrzynce VERONA ma nadstawkę, przygotowaną pod kamerę Competition. Szuflada to pojemnik na korespondencję wbudowywany w słupek lub mur. Standardowo wykonany jest z blachy lakierowanej proszkowo. Dzięki rozsuwanej szufladzie głębokość skrzynki może być regulowana w zakresie 280-410 mm. Możliwe jest także zamówienie szuflady ze stali nierdzewnej lub szuflady o innej głębokości.

Panel przedni o szerokości 290 mm i wysokości 290 mm posiada otwór wrzutowy zabezpieczony klapką. Otwór (o wymiarach 230 x 30 mm) ma zagięcie utrudniające wyjęcie korespondencji przez osoby niepowołane. Panel przedni przygotowany jest pod montaż kamery Competition.

Panel tylny o szerokości 290 mm i wysokości 150 mm posiada zamykane na klucz drzwiczki z okienkami wziernikowymi. Standardowo zamek umieszczony jest po lewej stronie - drzwiczki otwierają się na prawo. Możliwe jest zamówienie skrzynki z drzwiczkami otwieranymi w drugą stroną (zamek po prawej).PRODUKTY POWIĄZANE