Skrzynka na listy verona - przycisk 1 stal nierdz. z zamkiem szyfrowym FC32

Skrzynka na listy verona - przycisk 1 stal nierdz. z zamkiem szyfrowym FC32

Producent:BOMAP
Numer ref.:SM-1-ST/FC32
Dostępność: Niedostępny
Cena brutto:   592,54 zł
netto:592,54 zł

Opis:
Przelotowa skrzynka na listy VERONA-1/FC32 to skrzynka pocztowa z domofonem i zamkiem szyfrowym. Posiada jeden wrzut i jeden przycisk domofonu.
Przeznaczona jest do montażu w słupku ogrodzenia lub murze. Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości jest odporna na działanie czynników atmosferycznych.

W skrzynkę wbudowany jest uniwersalny analogowy moduł domofonu, który zastępuje tradycyjny zewnętrzny panel domofonowy i współpracuje z wszystkimi standardowymi typami domofonów 3+n, 4+n, 5+n.

Wbudowany wandaloodporny zamek szyfrowy Farfisa FC32 z metalowymi przyciskami pozwala na łatwe sterowanie otwieraniem drzwi za pomocą zaprogramowanego kodu. Szyfrator ma 2 wyjścia przekaźnikowe, dzięki czemu można go wykorzystać do otwierania furtki oraz bramy przesuwnej - będą uruchamiane różnymi kodami. Można zaprogramować 8 kodów otwierania (po 4 dla każdego z przekaźników) o długości 2-6 cyfr.

Cena obejmuje skrzynkę i zamek szyfrowy, bez zasilacza zamka szyfrowego.

W wersji SM-1-ST/FC32 panel przedni i tylny skrzynki pocztowej VERONA wykonane są ze szlifowanej stali nierdzewnej grubości 2 mm. Klapka osłaniająca otwór wrzutowy wykonana jest ze stali nierdzewnej.

Skrzynka spełnia normy europejskie.

Skrzynka na listy VERONA to produkt polski, produkowany przez Bomap Spółkę z o.o.


*


Do stworzenia pełnego, działającego systemu domofonowego potrzebne są (oprócz skrzynki) dodatkowe elementy:

  • wzmacniacz domofonowy analogowy (np. Miwi-Urmet 18A1)
  • unifon analogowy do instalacji 4-, 5-, 6-przewodowych
  • (opcjonalnie) elektrozaczep wraz z mocowaniem


Typowa analogowa instalacja domofonowa opisana powyżej wymaga okablowania 8-żyłowego.

Możliwe jest również przystosowanie skrzynki do instalacji domofonowych, które wymagają mniejszej liczby przewodów (najczęściej 4), np. Commax.


*


Skrzynka VERONA ma budowę panelową. Na jej konstrukcję składają się trzy elementy: szuflada, panel przedni oraz panel tylny.

Szuflada o szerokości 270 mm jest skośna, dwuczęściowa i rozsuwana. W skrzynce VERONA ma nadstawkę, która mieści moduł domofonu. Szuflada to pojemnik na korespondencję wbudowywany w słupek lub mur. Standardowo wykonany jest z blachy lakierowanej proszkowo. Dzięki rozsuwanej szufladzie głębokość skrzynki może być regulowana w zakresie 280-410 mm. Możliwe jest także zamówienie szuflady ze stali nierdzewnej lub szuflady o innej głębokości.

Panel przedni o szerokości 290 mm i wysokości 240 mm posiada otwór wrzutowy zabezpieczony klapką. Otwór (o wymiarach 230 x 30 mm) ma zagięcie utrudniające wyjęcie korespondencji przez osoby niepowołane. W panel przedni wbudowany jest 1 przycisk domofonu.

Panel tylny o szerokości 290 mm i wysokości 150 mm posiada zamykane na klucz drzwiczki z okienkami wziernikowymi. Standardowo zamek umieszczony jest po lewej stronie - drzwiczki otwierają się na prawo. Możliwe jest zamówienie skrzynki z drzwiczkami otwieranymi w drugą stroną (zamek po prawej).PRODUKTY POWIĄZANE